Marosvásárhely
Maros Művészegyüttes Terme
Elérhetőség: 0746-540292
Nyitvatartás: hétfőtől - péntekig 13 - 14 és 17 - 18 óra között
Kultúrpalota
Elérhetőség: 0265-261420
Nyitvatartás: hétfőtől - péntekig 10 - 13 óra között és
                     kedd és csütörtök 17 - 19 óra között

Nyárádszereda - Művelődési Ház
Elérhetőség: Kádár Gyöngyi 0740-682152

Korond - Művelődési Ház
Elérhetőség: 0730-576353

Szováta - Domokos Kázmér Művelődési Központ
Elérhetőség: Kiss János 0740-146403

Brassó - Redut Kultúrközpont
Elérhetőség: Jegypénztár 0268-419706
Nyitvatartás: hétfőtől – csütörtökig 9 – 15 óra között,
                      pénteken 9 -12 óra között

Elérhetőség: Brassói Lapok
Elérhetőség: 0268-475303,

Barót - Városi Művelődési Ház
Elérhetőség: Jegypénztár 0267-377962

Kovászna - Művelődési Központ
Elérhetőség: Butyka Gyula 0744-364250

Kézdivásárhely - Vigadó
Elérhetőség: Jegypénztár 0267-361081 vagy 0744-323409
Nyitvatartás: hétfőtől - péntekig 8 – 15 óra között

Székelyudvarhely - Művelődési Ház
Elérhetőség: Zsombori Ildiko 0742-483056
                     Mihály Gyöngyi 0741-070604
Nyitvatartás: hétfőtől - péntekig, délelött 11:00 - 14:00, délután 15:00 - 17:00 óra között.

Csikszereda - Szakszervezetek Művelődési háza

Elérhetőség: : 0266-311.295 
Nyitvatartás: hétfőtől - péntekig, délelött 11:00 - 13:00, délután 17:00 - 19:00 óra között.

Szászrégen - Eugen Nicoara Művelődési Ház
Elérhetőség: Jegypénztár 0265-520 887

Székelykeresztúr - Művelődési Központ
Elérhetőség: Todór Éva: 0760-687201


Sepsiszentgyörgy - Tamási Áron Színház
Elérhetőség: Szilágyi László - 0724282735
                       
Városi Szervező Iroda 0267-312104 
 
Gyergyószentmiklós: Figura Studió Színház

Elérhetőseg: 0266-364370,
Nyitvatartás: hétfőtől - péntekig, 15:00 - 19:00 óra között. Helyfoglalás: 0749-977381 telefonszámon.

Kolozsvár: Kolozsvári Magyar Opera Jegypénztára
Elérhetőség: 0264-593 468
A jegypénztár nyitvatartási ideje: naponta 10.00-13.00., valamint 16.30-18.30 óra között

Balánbánya: Balánbányai Polgármesteri Hivatal és Kultúrotthon jegypénztára.
Elérhetőség: 0266-330,335
 
Gyergyóalfalu: Művelődési ház jegypénztára
Elérhetőség: Erdős András 0745019183 
 
Csíkkarcfalva - Művelődési Ház
Elérhetőség: Kozma Anna - 0740-289453
 
 
Puskás Győző
Bővebb információk

1967 született Marosvásárhelyen, augusztus 19-én
1985 a Hahota Színtársulat alapítója, művészeti vezetője
1995 a Marosvásárhelyi Ariel Színház tagja

Fontosabb szerepek:
1994 Vidor (Grimm testvérek: Hófehérke)
1995 Szerepek (Antal Pál: Óh, Rómeó...Óh, Júlia)
1996 Zselatin (Pethő Sándor: A két szomoróc)
1996 Soma (Urbán Gyula: Minden egér szereti a sajtot)
1997 Maki majom (Helwig Krug: A nagy mérkőzés)
1998 Csepűrágó (Jan Wilkowski, Kemény Henrik: A csepőrágó)
1999 Szerepek (Antal Pál: Az híres Doktor Faustus János históriája)
2000 Bukta Barnabás (Jan Romanowsky: Majolenka hercegkisasszony)
2000 Kutya (Méhes György: Paprika Jancsi)
2001 Egér, Galamb (Alice kalandjai)
2001 Szerepek (Példás történet – felnőttelőadás)
2001 Szerepek (Frank Baum: Óz a nagy varázsló)
2002 Sétapálca (Saszet Géza: Hepiend, avagy a mesének legyen jó vége)
2003 Kandúr  (Carlo Collodi, D. Hândoreanu: Adjátok vissza Pinocchiót)
2003 Vitéz szőcs (Király Kinga Júlia.: A vitéz szőcs)
2003 József  (Betlehemes játék)
2004 Királyfi (Juhász Ferenc – Tömöry Márta: A halhatatlanságra vágyó királyfi)
2004 József  (Betlehemes játszóház)
2006 Udvari bolond (Grimm testvérek – Oana Leahu: Hamupipőke)
2006 Fehér király (Zalán Tibor: Mirkó királyfi)
2008 Mezítlábas óriás (Grimm-testvérek - Barabás Olga: A vitéz szabócska)
2008 Dömötör, a szolga (Zalán Tibor: Árgyélus királyfi)
2009 Udvari bolond (Grimm-testvérek - Oana Leahu - Ioan Ardelean: Hófehérke és a hét törpe)
2009 Farkas (Grimm-testvérek - ifj. Király István)


Díjak:
1990 férfi alakítási díj, Allen szerepéért (Woody Allen: Játszd újra, Sam!),
1991 Amatőr Színházak Országos Fesztiválja, Sepsiszentgyörgy
1992 férfi alakítási díj, Michel és Richard szerepéért (Robert Thomas: Egérfogó a nászágyban), Amatőr Színházak Nemzetközi Fesztiválja, Sepsiszentgyörgy

Székely M. Éva
Bővebb információk

1942 Született Marosvásárhelyen, július 20-án

1965 Szentgyörgyi István Színművészeti Intézet Marosvásárhely

1966 - 1967 Temesvári Állami Magyar Színház

1968 - 1999 Marosvásárhelyi Nemzeti Színház

1960 - 2014 Marosvásárhelyi Rádió - külső munkatárs

2000 - Hahota Színtársulat

Fontosabb szerepei:

- Kate Keller (Arthur Miller: Édes fiaim)

- Muskátné (Molnár Ferenc: Liliom)

- Corina (Mihai Sebastian: Vakáciosdi)

- Zamfira (Chiritescu: Darázsfészek)

- Sauvarelné (Feydeau: Osztrigás Mici)

- Rózsika (Raffai Sarolta: Diplomások)

- Sógorasszony (Móricz Zsigmond: Kismadár)

- Kirjaova (Vasziljev: Csendesek a hajnalok)

- Ilonka (Móricz Zsigmond: Légy jó mindhalálig)

- Mondecar márkinő (Schiller: Don Carlos)

- Szpaszojevicsné (Nusics: Dr. Pepike)

- Gondos Régina (Tamási Áron: Énekes madár)

- Eszter (Gárdonyi Géza: A bor)

- Hanna (Kincses Elemér: Porond)

- Evie (Maugham: Színház)

- Előadóestje: Ott, ahol a mese ered

Kelemen Barna
Bővebb információk

Cseke Péter
Bővebb információk

1974-ben  született Marosvásárhelyen, június 6-án
- Két éves színitanfolyamon vett részt  a Marosvásárhelyi Népi Főiskolán
1991-  a Hahota társulat tagja

1998-2001 a gyergyószenmiklósi Figura Stúdió Színház tagja
2001-  a Marosvásárhelyi Ariel Színház tagja
Gyerekelőadásokat ír és rendez.
Verseket, dalokat ír. Karcolatait több sajtókiadvány is publikálta.

Fontosabb szerepek a gyergyószentmiklósi Figura Stúdió Színháznál:
1998 Gandul Király (Tamási Zoltán: A történelem kereke)
1999 Szerepek (Mrozek: Emigránsok)
1999 Lakáj, Raktáros, Szobor (Peter Weiss: Mockinpott úr…)
Gyerekelőadások (írás, rendezés):
2000 Bohócbarangolások
2001 Főzzünk, főzzünk valamit
Fontosabb szerepek az Ariel Színháznál
2001 Szerepek (Frank Baum: Óz a nagy varázsló)
2002 Katona, Kard (Saszet Géza: Hepiend, avagy a mesének legyen jó vége)
2003 Tanító (Carlo Collodi, D. Hândoreanu: Adjátok vissza Pinocchiót)
2003 Szerepek (Király Kinga Júlia.: A vitéz szőcs)
2003 Óriás, török szultán, rabló (Petőfi Sándor– Szilágyi Dezső: János Vitéz)
2003 Mesélő (Betlehemes játék)
2004 Óriás (Juhász Ferenc – Tömöry Márta: A halhatatlanságra vágyó királyfi)
2004 Mesélő (Betlehemes játszóház)
2005 Álommanó (Hatházi András: Az Álomfestő)
2005 Szerepek (H.Chr. Andersen – Barabás Olga: Tűmese)
2005 Misi, Püngrücz (József Jolán - Barabás Olga: József Attila)
2005 Szerepek (Barabás Olga: Betlehemes játék)
2006 Mogyoróbokor (Grimm testvérek - Oana Leahu: Hamupipőke)
2006 Marinkó, Táltos (Zalán Tibor: Mirkó királyfi)
2006 Falubeli (Lev Tolsztoj - Pávai Csanád: A legszebb ajándék)
2007 Szumnákál, Szerepek (Alina Nelega: Zurinka)
2008 Király (Grimm testvérek-Barabás Olga: A vitéz szabócska) 2008 Kamilló, Ördög (Zalán Tibor: Árgyélus királyfi)
2009 Herceg (Grimm-testvérek - Oana Leahu - Ioan Ardelean: Hófehérke és a hét törpe)
2009 Vadász (Grimm-testvérek - ifj. Király István: Piroska és a farkas)

Gönczi Katalin
Bővebb információk

1969, július 4.-én  született Marosvásárhelyen

1987-től a Marosvásárhelyi Ariel Ifjúsági és Gyermekszínház bábszínésze

2007  bábszínész oklevelet szerez a Marosvásárhelyi Színművészeti Egyetemen

2008-2011  bábszínész-mesterséget oktat a Marosvásárhelyi Színművészeti Egyetemen

Fontosabb szerepek az Ariel Színháznál:
1987         Robert Gida (Milne: Micimackó)

1987         Péterke (Haller I. József: Péterke és a krampusz)

1993         Ludas Matyi (Fazekas Mihály: Ludas Matyi)

1993         Róka (S. Marsak, N. Ghernet: Játékok)

1993         Romeó (Shakespeare - Antal Pál: Óh, Rómeó,…Óh, Júlia)

1997         Egér (Helwig Krug: A nagy mérkőzés)

1999         Szerepek (Antal Pál: Az híres Doktor Faustus János históriája)

2000         Rablókislány (H. Chr. Andersen – Mona Chirilă: Hókirálynő)

2001         Alice (Lewis Carroll – Barabás Olga: Alice kalandjai)

2001         Madárijesztő (Frank Baum: Óz a nagy varázsló)

2001         Szerepek (X Dzsungel - Gigi Căciuleanu előadása felnőtteknek)

2003         Marionella (Carlo Collodi, D. Hândoreanu: Adjátok vissza Pinocchiót)

2005         Szundi (Hatházi András: Az Álomfestő)

2006         Madám Csinos (Grimm testvérek - Oana Leahu: Hamupipőke)

2006         Banya (Zalán Tibor: Mirkó királyfi)

2008         Szabócska (Grimm-testvérek - Barabás Olga: A vitéz szabócska)

2012         Hüvelyk Matyi (Grimm testvérek - Barabás Olga: Hüvelyk Matyi)

2014         Pinokkió (Carlo Collodi - Georgeta Lozinca: Pinokkió)

2015         Kassziopeia (Michael Ende: Momo)

2015         Szamár (Gimesi Dóra - Veres András: A brémai muzsikusok)

Szőllősi – Pénzes Szilárd
Bővebb információk

webdesign by SigmaNet ® 2015